WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,01 zł z VAT 34,97 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

43,49 zł z VAT 35,36 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,73 zł z VAT 51,81 zł netto

szt

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

63,74 zł z VAT 51,82 zł netto

szt

Planet MFB-FX

Planet MFB-FX

100Base-FX (1310nm), MM LC, 2km

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-31DLC20D, 1.25Gbps, SM LC, 20km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

66,63 zł z VAT 54,17 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

67,65 zł z VAT 55,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

78,60 zł z VAT 63,90 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,97 zł z VAT 69,08 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 40km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

94,16 zł z VAT 76,55 zł netto

szt

Signamax 065-77BSM

Signamax 065-77BSM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Planet MGB-SX

Planet MGB-SX

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

106,21 zł z VAT 86,35 zł netto

szt

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

143,39 zł z VAT 116,58 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

159,32 zł z VAT 129,53 zł netto

szt