WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

Planet MFB-FX

Planet MFB-FX

100Base-FX (1310nm), MM LC, 2km

Producent: Planet

64,49 zł z VAT 52,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: TP-Link

77,48 zł z VAT 62,99 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

82,26 zł z VAT 66,88 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 23dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 40km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

91,14 zł z VAT 74,10 zł netto

szt

Signamax 065-77BSM

Signamax 065-77BSM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: Signamax

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Planet MGB-SX

Planet MGB-SX

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: Planet

100,05 zł z VAT 81,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

NOWOŚĆ!

130,87 zł z VAT 106,40 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 24dB, 80km, TX1550, DDM

1000Base-LX (1550nm), SM LC, 80km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

174,81 zł z VAT 142,12 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt