WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 51) nowe wyszukiwanie

D-Link DES-1005D

D-Link DES-1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: D-Link

37,55 zł z VAT 30,53 zł netto

szt

D-Link DWA-131 Wireless USB 300Mbps

D-Link DWA-131 Wireless USB 300Mbps

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 1T2R MIMO

Producent: D-Link

54,35 zł z VAT 44,19 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DES-1008D

D-Link DES-1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: D-Link

54,88 zł z VAT 44,62 zł netto

szt

D-Link DGE-528T

D-Link DGE-528T

Karta sieciowa PCI Gigabit Ethernet z funkcją Wake-On-LAN

Producent: D-Link

59,22 zł z VAT 48,15 zł netto

szt

D-Link DGS-1005D

D-Link DGS-1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: D-Link

75,07 zł z VAT 61,03 zł netto

szt

D-Link DGS-1008D

D-Link DGS-1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: D-Link

95,77 zł z VAT 77,86 zł netto

szt

D-Link DGS-1100-05

D-Link DGS-1100-05

Zarządzalny 5-portowy gigabitowy switch Smart

Producent: D-Link

97,75 zł z VAT 79,47 zł netto

szt

D-Link Koncentrator USB DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub

D-Link Koncentrator USB DUB-H4 4-Port USB 2.0 Hub

Podłączanie i odłączanie urządzeń "na gorąco", czyli bez konieczności ponownego uruchomienia komputera. Możliwość podłączenia do komputerów Mac i PC

Producent: D-Link

102,72 zł z VAT 83,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1100-08

D-Link DGS-1100-08

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart

Producent: D-Link

125,72 zł z VAT 102,21 zł netto

szt

D-Link DES-1024D

D-Link DES-1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Fast Ethernet

Producent: D-Link

206,87 zł z VAT 168,19 zł netto

szt

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT

1000Base-SX (850nm), MM LC, 550m

Producent: D-Link

220,54 zł z VAT 179,30 zł netto

szt

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: D-Link

304,38 zł z VAT 247,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1100-08P

D-Link DGS-1100-08P

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE

Producent: D-Link

397,81 zł z VAT 323,42 zł netto

szt

D-Link DGS-1024D

D-Link DGS-1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: D-Link

398,52 zł z VAT 324,00 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

D-Link DEM-CB50ICX Kabel połączeniowy 0,5m

Kabel umożliwia podłączenie przełącznika D-Link z serii DGS-3120 z urządzeniem ze standardowym interfejsem CX4.

Producent: D-Link

427,60 zł z VAT 347,64 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-20

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-1210-20

Zarządzalny 20-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

545,31 zł z VAT 443,34 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-08P

D-Link DGS-1210-08P

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 2 portami SFP

Producent: D-Link

547,85 zł z VAT 445,41 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-26

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-1210-26

Zarządzalny 26-portowy gigabitowy switch Smart z 2 portami SFP.

Producent: D-Link

570,49 zł z VAT 463,81 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50 Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50 Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii xStack DGS-3120.

Producent: D-Link

610,09 zł z VAT 496,01 zł netto

szt