WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Ubiquiti (NB-OD3) NanoBridge OffsetDish 3GHz 22dBi

Antena 3Ghz o zysku 22dBi. Zestaw nie posiada radia 3GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

121,46 zł z VAT 98,75 zł netto

szt

Tester okablowania z szukaczem par przewodów, RJ-45, RJ-11 (Wire Tracker)

Tester okablowania z szukaczem par przewodów, RJ-45, RJ-11 (Wire Tracker)

Umożliwia lokalizację przewodów w wiązkach kablowych do 3km (RJ11/RJ45).

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Huawei ONT HG8540M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE

Posiada port PON SC/UPC, 1x gigabitowy port Ethernet oraz 3x porty fast Ethernet.

Producent: Huawei

142,79 zł z VAT 116,09 zł netto

szt

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

179,95 zł z VAT 146,30 zł netto

szt

PowerWalker VI 800 SC FR

PowerWalker VI 800 SC FR

UPS o mocy 800VA/480W wyposażony w 2x gniazda French.

Producent: PowerWalker

269,99 zł z VAT 219,50 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

314,88 zł z VAT 256,00 zł netto

szt

Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)

Tester okablowania LCD z szukaczem/skanerem kabli, RJ-45, RJ-11, BNC, USB (NF-300)

Tester okablowania + lokalizator + skaner.
Umożliwia detekcję występujących w sieci zakłóceń i błędów okablowania, koncentrycznego, telefonicznego, skrętek UTP i STP/FTP.

354,24 zł z VAT 288,00 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-2AC-13) NanoBeam 2AC 13 dBi

Ubiquiti (NBE-2AC-13) NanoBeam 2AC 13 dBi

Urządzenie CPE 2,4GHz z dodatkową siecią WiFi (5GHz) dedykowaną do zarządzania urządzeniem.

Producent: Ubiquiti Networks

403,48 zł z VAT 328,03 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

Wisnetworks WIS-R5100 Multi-WAN Hotspot Gateway

WISP/Hotel Multi-WAN Gigabit Hotspot Gateway.

Producent: Wisnetworks

510,45 zł z VAT 415,00 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-6P) EdgeRouter 6P

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (ER-6P) EdgeRouter 6P

5x portów gigabitowych Ethernet i 1x port gigabitowy SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej.

Producent: Ubiquiti Networks

960,43 zł z VAT 780,84 zł netto

szt

DishEter PRO 28 HV 4GHz

DishEter PRO 28 HV 4GHz

Dwupolaryzacyjna antena paraboliczna przeznaczona do pracy w pasmie 4,5 - 5,6 GHz.

Producent: Cyberbajt

1 174,65 zł z VAT 955,00 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1500m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: Telcoline

1 328,40 zł z VAT 1 080,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-3) UniFi UAP-AC PRO 3-pack

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (UAP-AC-PRO-3) UniFi UAP-AC PRO 3-pack

W zestawie 3 urządzenia. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

1 737,40 zł z VAT 1 412,52 zł netto

szt

Ubiquiti (US-8-60W-5) UniFi Switch 8, 60W, 5-pack

Ubiquiti (US-8-60W-5) UniFi Switch 8, 60W, 5-pack

Zestaw 5 urządzeń Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 400,92 zł z VAT 1 951,97 zł netto

szt