WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kamera tubowa IPC-HFW1431S-0280B

Kamera tubowa IPC-HFW1431S-0280B

2688x1520 / 20kl/s; 4Mpx; obiektyw 2.8mm; f/2.0.

Producent: Dahua

816,72 zł z VAT 664,00 zł netto

szt

Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ

NOWOŚĆ!

Western Digital Purple 6TB SATA III WD60PURZ

Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
6 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 64 MB cache

Producent: Western Digital

856,08 zł z VAT 696,00 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 60km, DDM

Producent: Option

958,94 zł z VAT 779,63 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM

Producent: Option

958,94 zł z VAT 779,63 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM

1 070,70 zł z VAT 870,49 zł netto

szt

Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ

NOWOŚĆ!

Western Digital Purple 8TB SATA III WD82PURZ

Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
8 TB, 3,5", SATA III, 5400 RPM, 256 MB cache

Producent: Western Digital

1 185,72 zł z VAT 964,00 zł netto

szt

Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ

NOWOŚĆ!

Western Digital Purple 10TB SATA III WD101PURZ

Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
10 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache

Producent: Western Digital

1 655,58 zł z VAT 1 346,00 zł netto

szt

Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ

NOWOŚĆ!

Western Digital Purple 12TB SATA III WD121PURZ

Dysk do rejestratorów cyfrowych z obsługą dysków SATA/monitoringu wizyjnego.
12 TB, 3,5", SATA III, 7200 RPM, 256 MB cache

Producent: Western Digital

2 041,80 zł z VAT 1 660,00 zł netto

szt

Szafka studzienkowa SZK-24U 19” 149/61/61 (12U+12U)

2 332,08 zł z VAT 1 896,00 zł netto

szt

Szafka studzienkowa SZK-30U 19” 175/61/61 (18U+12U)

2 405,88 zł z VAT 1 956,00 zł netto

szt

Szafka studzienkowa SZK-36U 19” 203/61/61 (18U+18U)

2 484,60 zł z VAT 2 020,00 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-30TS/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-30TS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

2 595,23 zł z VAT 2 109,94 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-30S/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-30S/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

3 151,31 zł z VAT 2 562,04 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-30PS/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-30PS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

4 064,90 zł z VAT 3 304,80 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-54TS/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-54TS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

4 849,32 zł z VAT 3 942,54 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-54S/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-54S/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik SFP Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

6 815,22 zł z VAT 5 540,83 zł netto

szt

D-Link DGS-3130-54PS/SI

NOWOŚĆ!

D-Link DGS-3130-54PS/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 48-portowy przełącznik PoE Layer 2+, wyposażony dodatkowo w 2x 10GB portów Ethernet oraz 4x 10GB portów SFP+.

Producent: D-Link

7 105,18 zł z VAT 5 776,57 zł netto

szt