WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubą ochronną, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

1,83 zł z VAT 1,49 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 24J ADSS, dwutubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubami ochronnymi, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Podróżny adapter sieciowy DPM PF01 Europa

NOWOŚĆ!

Podróżny adapter sieciowy DPM PF01 Europa

Sieciowy adapter z wtykiem typu E. Umożliwia podłączenie urządzeń elektrycznych w krajach korzystających z europejskiego systemu gniazd sieciowych.

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

NOWOŚĆ!

MikroTik quickMOUNT-X (QM-X)

Uchwyt nasłupowy przeznaczony do urządzeń MikroTik z serii SXTsq oraz Disc 5.

Producent: MikroTik

11,01 zł z VAT 8,95 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.

Producent: MikroTik

42,87 zł z VAT 34,85 zł netto

szt

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

NOWOŚĆ!

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

48,23 zł z VAT 39,21 zł netto

szt

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit Passive Ethernet Repeater (GPeR)

Przedłużacz PoE (do 1,5km) posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet. Zwiększa zasięg kabla Ethernet i zasilania PoE.

Producent: MikroTik

64,30 zł z VAT 52,28 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit

Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" produktów z serii EdgeMAX marki Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

68,79 zł z VAT 55,93 zł netto

szt

Mimosa N5-X12 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 12 dBi

NOWOŚĆ!

Mimosa N5-X12 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 12 dBi

Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 12 dBi.

Producent: Mimosa

83,74 zł z VAT 68,08 zł netto

szt

Adapter PoE 4-portowy z Netprotectorem

NOWOŚĆ!

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

105,26 zł z VAT 85,58 zł netto

szt

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,26 zł z VAT 85,58 zł netto

szt

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 12V 5A do CCR1016 (GB60A-S12)

Do urządzeń z serii CCR1016 rewizji r2.

Producent: MikroTik

105,26 zł z VAT 85,58 zł netto

szt

Tenda O1 CPE 2.4GHz

NOWOŚĆ!

Tenda O1 CPE 2.4GHz

Zewnętrzny CPE pracujący w paśmie 2,4 GHz o zysku 8 dBi.

Producent: Tenda

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

TP-Link RE300

NOWOŚĆ!

TP-Link RE300

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej WiFi Mesh AC1200.

Producent: TP-Link

123,00 zł z VAT 100,00 zł netto

szt

Zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

Do urządzeń z serii CCR1036 rewizji r2.

Producent: MikroTik

142,10 zł z VAT 115,53 zł netto

szt

Mimosa N5-X16 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 16 dBi

NOWOŚĆ!

Mimosa N5-X16 antena Horn do C5x, 4,9-6,4 GHz, 16 dBi

Modułowa antena typu Horn dedykowana dla radia Mimosa C5x, zwiększająca jego zysk do 16 dBi.

Producent: Mimosa

143,54 zł z VAT 116,70 zł netto

szt

Tenda TEF1105P-4-63W

NOWOŚĆ!

Tenda TEF1105P-4-63W

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: Tenda

149,00 zł z VAT 121,14 zł netto

szt