WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet FT-806B20

Producent: Planet

166,69 zł z VAT 135,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

 Łącze miedziane 
1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover 
 Łącze optyczne 
1 x SC ( Single-Mode 9/125um) 
 Łącze fizyczne 
Tx-1550nm, Rx-1310nm; FastEthernet Cat. 5 / 100m 
 Typ portów 
RJ45 / WDM 
 Zgodność ze standardem 
IEEE 802.3, 802.3u 
 Przepustowość 
200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex. 
 Sygnalizacja LED 
Tak 
 Zasilanie 
Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej. 
 Wymiary (wys x szer x gł) 
70 x 26 x 94 mm 
 Waga 
200 g 
 Opis 
Wymaga pracy w parze z FT-806A20

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-40-33-23

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-40-33-23

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

267,03 zł z VAT 217,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-MC1400

TP-Link TL-MC1400

Obudowa zbiorcza 19" na 14 konwerterów

Producent: TP-Link

675,27 zł z VAT 549,00 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

113,44 zł z VAT 92,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator