WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Planet MGB-LA10

Producent: Planet

PROMOCJA 47,97 zł z VAT 115,62 zł 39,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Informacje dodatkowe 
Moduł MGB 1000Base-LX, LC, WDM (TX 1310nm) SM 10km 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Stripper-S do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 1.5 do 3.3 mm.

119,89 zł z VAT 97,47 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

NOWOŚĆ!

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku (średni czas spawania to 6 sekund).

Producent: Signal Fire

5 030,70 zł z VAT 4 090,00 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

60,69 zł z VAT 49,34 zł netto

szt

TP-Link TL-SM221A

TP-Link TL-SM221A

100Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 15km

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator