WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
WYPRZEDAŻ

Planet MGB-LA10

Producent: Planet

PROMOCJA 47,97 zł z VAT 115,62 zł 39,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

 Trunk 
Nie 
 Zarządzalność 
n/d 
 QoS 
n/d 
 Montaż w szafach RACK 
Brak 
 Kolor obudowy 
n/d 
 Informacje dodatkowe 
Moduł MGB 1000Base-LX, LC, WDM (TX 1310nm) SM 10km 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (US-16-150W) UniFi Switch 16, 150W

1 177,11 zł z VAT 957,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1490/RX1550

472,16 zł z VAT 383,87 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

98,88 zł z VAT 80,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator