WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC200CM

Producent: TP-Link

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

TP-Link MC100CM to konwerter światłowodowy Gigabit Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gb/s. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 0,55km.

Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM zgodnie ze specyfikacją krótkofalowej transmisji optycznej SX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie odbiera i wysyła sygnał o długości fali 850nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w szafie rack 19". Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC200CM wykorzystując wielomodowy światłowód transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km.

Najważniejsze cechy: 
  • 1x port Gigabit Ethernet RJ45 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Przełącznik na konwerterze umożliwia wybór trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszoną prędkością) lub Auto (automatyczny)
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
Wspierane kable sieciowe i konektory: 
  • Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m) 
  • Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
MC200CM
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 50/125um do 0,5km
Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej przy wykorzystaniu włókna 62,5/125um do 0,22km
Porty
1x port SC/UPC 1000 Mb/s 
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
850nm
Network Media 1000BASE-SX
Światłowód wielomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T
Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod
PWR, LINK, RX
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny
Maks. pobór mocy
5,5W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,4-0,9mm

Producent: brak danych

17,22 zł z VAT 14,00 zł netto

szt

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny żelowany

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny żelowany

Kabel w izolacji koloru czarnego

Producent: Maxcable

440,34 zł z VAT 358,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

27,20 zł z VAT 22,11 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 60

30,45 zł z VAT 24,76 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1210P

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-SG1210P

Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy port SFP

Producent: TP-Link

349,20 zł z VAT 283,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC311B-2

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,50 zł z VAT 67,89 zł netto

szt

Planet FT-806B20

Planet FT-806B20

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Planet

166,69 zł z VAT 135,52 zł netto

szt