WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC200CM

Producent: TP-Link

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC200CM umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100/1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 550m.

Główne cechy:
  • Zgodny ze standardami 802.3u 10/100/100Base-Tx oraz 1000Base-Fx.
  • Automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX.
  • Auto-negocjacja duplexu dla portu TX.
  • Auto-negocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • Rozszerza łączność światłowodową do 0,55km.
  • Wskaźniki LED.
  • Zewnętrzny zasilacz.
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Standardy
IEEE 802.3ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
1000 Mbps SC MM
Długość fali TX
850 nm
Długość fali RX
850 nm
Zasięg portu #2
Przy wykorzystaniu włókna 50/100 um - 550 m
Przy wykorzystaniu włókna 2,5/125 um - 220 m
Okablowanie portu #2
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0 °C ÷ 40 °C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,niekondensująca
Zasilanie
zasilacz,5V DC 2A,~230V AC 50Hz
Certyfikaty
FCC Class B,CE,VCCI-B

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

264,78 zł z VAT 215,27 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

229,92 zł z VAT 186,93 zł netto

szt

Pigtail FME/m - TS9 (AnyData, Sierra, ZTE, Novatel, Huawei E398)

Pigtail FME/m - TS9 (AnyData, Sierra, ZTE, Novatel, Huawei E398)

Konektor służy do podłączenia anteny zewnętrznej do modemu GPRS/UMTS w celu wzmocnienia sygnału operatora komórkowego.

Producent: brak danych

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

154,68 zł z VAT 125,76 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator