WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC200CM

Producent: TP-Link

130,38 zł z VAT 106,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) TP-Link MC200CM umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100/1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 550m.

Główne cechy:
  • Zgodny ze standardami 802.3u 10/100/100Base-Tx oraz 1000Base-Fx.
  • Automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX.
  • Auto-negocjacja duplexu dla portu TX.
  • Auto-negocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • Rozszerza łączność światłowodową do 0,55km.
  • Wskaźniki LED.
  • Zewnętrzny zasilacz.
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Standardy
IEEE 802.3ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
1000 Mbps SC MM
Długość fali TX
850 nm
Długość fali RX
850 nm
Zasięg portu #2
Przy wykorzystaniu włókna 50/100 um - 550 m
Przy wykorzystaniu włókna 2,5/125 um - 220 m
Okablowanie portu #2
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0 °C ÷ 40 °C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,niekondensująca
Zasilanie
zasilacz,5V DC 2A,~230V AC 50Hz
Certyfikaty
FCC Class B,CE,VCCI-B

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (AG-HP-2G20) AirGrid M2 HP 2,4GHz 20 dBi

Ubiquiti (AG-HP-2G20) AirGrid M2 HP 2,4GHz 20 dBi

Ubiquiti AirGrid M2 HP (High Power) jest kompletnym systemem radiowym wraz ze zintegrowaną anteną typu grid przeznaczą na pasmo 2,4GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

274,75 zł z VAT 223,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

28,13 zł z VAT 22,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zapytaj o szczegóły
weryfikator