WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 40km, Dual Fiber TX1550

Producent: Optec

371,71 zł z VAT 302,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
40 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Typ modułu
GBIC

Produkty z tej samej kategorii

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 120km, Dual Fiber TX1550

1 007,00 zł z VAT 818,70 zł netto

szt

Optec GBIC 1.25Gbps, SC SM, 80km, Dual Fiber TX1550

371,71 zł z VAT 302,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator