WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec XFP 10Gbps, LC MM, 300m, TX850, DDM

Producent: Optec

1 496,91 zł z VAT 1 217,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Moduł może być stosowany jako zamiennik:  
  • Cisco XFP-10GLR-OC192SR
  • 3Com XFP 3CXFP94
  • Huawei XFP-SX-MM850
  • Nortel AA1403005-ES
  • Force10Networks GP-XFP-1S
  • Enterasys 10GBASE-SR-XFP
  • Foundry 10G-XFP-SR
  • HP XFP-SR
  • Netgare AXM751
  • ZyXEL 91-010-179001B
  • Juniper Networks EX-XFP-10GE-SR
  • Allied T AT-XPSR10Gbps
  • D-Link XFP DEM-421XT
  • H3C 10gbase-SR XfP 0231A494
  • Extreme Networks XFP 10121
  • Edge-Core ET5302P-SR
Port
1x 10 Gbps LC MM
Długość fali TX
850
Długość fali RX
850
Zasięg portu
300m
Okablowanie portu
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
XFP

Produkty z tej samej kategorii

1 942,17 zł z VAT 1 579,00 zł netto

szt

Optec XFP 10Gbps, LC SM, 40km, TX1550, DDM

4 840,05 zł z VAT 3 935,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator