WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec XFP 10Gbps, LC SM, 80km, TX1550, DDM

Producent: Optec

10 040,49 zł z VAT 8 163,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 10 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550
Długość fali RX
1550
Zasięg portu
80km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
tak
Typ modułu
XFP

Produkty z tej samej kategorii

1 942,17 zł z VAT 1 579,00 zł netto

szt

Optec XFP 10Gbps, LC SM, 40km, TX1550, DDM

4 840,05 zł z VAT 3 935,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator