WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Emulator SIT Mini

Producent: iNEtech

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenie, dzięki któremu jest możliwa kontrola napięcia zasilania MT, napięcie i poziom naładowania akumulatorów (przy wykorzystaniu zasilacza buforowego), temperaturę otoczenia MT. Informacja dostępna jest w Winboxie. Sygnalizuje także czy w sieci energetycznej jest napięcie, czy go brak- zasilacz pracuje na akumulatorach. Cechuje się małą zwartą konstrukcją oraz prostą instalacją (wystarczy podłączyć tylko zasilanie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - RP-SMA/ż (20 cm)

16,97 zł z VAT 13,80 zł netto

szt

RouterBoard RB150/RB450 - obudowa wewnętrzna

53,19 zł z VAT 43,24 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1A (transformatorowy)

18,45 zł z VAT 15,00 zł netto

szt

Injector PoE 4xLan/4xPoE

29,98 zł z VAT 24,37 zł netto

szt

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

RouterBoard GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi.

Producent: MikroTik

284,89 zł z VAT 231,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 10KM, DDM (S+C55DLC10D)

NOWOŚĆ!

721,47 zł z VAT 586,56 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)

NOWOŚĆ!

721,47 zł z VAT 586,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator