WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Emulator SIT Mini

Producent: iNEtech

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenie, dzięki któremu jest możliwa kontrola napięcia zasilania MT, napięcie i poziom naładowania akumulatorów (przy wykorzystaniu zasilacza buforowego), temperaturę otoczenia MT. Informacja dostępna jest w Winboxie. Sygnalizuje także czy w sieci energetycznej jest napięcie, czy go brak- zasilacz pracuje na akumulatorach. Cechuje się małą zwartą konstrukcją oraz prostą instalacją (wystarczy podłączyć tylko zasilanie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RBM11G, RB411, RB911, RB912 oraz RB922.

Producent: MikroTik

56,75 zł z VAT 46,14 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Ubiquiti (ETH-SP-G2) Ethernet Surge Protector

53,73 zł z VAT 43,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

198,65 zł z VAT 161,50 zł netto

szt

MikroTik CWDM-MUX8A

MikroTik CWDM-MUX8A

8 portowy MUX/DEMUX. Do wykorzystania z modułami SFP oraz SFP+. Posiada złącza typu LC/UPC.

Producent: MikroTik

1 520,28 zł z VAT 1 236,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator