WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Emulator SIT Mini

Producent: iNEtech

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Urządzenie, dzięki któremu jest możliwa kontrola napięcia zasilania MT, napięcie i poziom naładowania akumulatorów (przy wykorzystaniu zasilacza buforowego), temperaturę otoczenia MT. Informacja dostępna jest w Winboxie. Sygnalizuje także czy w sieci energetycznej jest napięcie, czy go brak- zasilacz pracuje na akumulatorach. Cechuje się małą zwartą konstrukcją oraz prostą instalacją (wystarczy podłączyć tylko zasilanie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 38/700 (2 otwory)

27,68 zł z VAT 22,50 zł netto

szt

Obejma kominowa "7"

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Zasilacz 24V 3A

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

BESTSELLER

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SXT-SAr2

Osłona obniża poziom szumów, przez co poprawia działanie zamontowanego urządzenia.

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1590nm, 10KM, DDM (S+C59DLC10D)

735,86 zł z VAT 598,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator