WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Edimax BR-6428nS Wi-Fi ROUTER 300Mbit 4xLAN

Producent: Edimax

79,57 zł z VAT 64,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Router BR-6428nS wykorzystuje najnowszą ekologiczną technologię. Dzięki wykrywaniu obciążenia sieci bezprzewodowej i dostosowywaniu do niego mocy nadajnika,router pozwala zaoszczędzić do 66% energii przy zachowaniu najwyższej jakości transmisji bezprzewodowej. Nawet przy pełnym obciążeniu router BR-6428nS pobiera do 50% mniej energii niż inne nie ekologiczne routery 802.11n. BR-6428nS jest zgodny ze standardem 802.11b/g/n. Najnowsza technologia wykorzystana w routerze pięciokrotnie zwiększa pokrycie sieci i zmniejsza ilość "martwych punktów". Urządzenia zgodne ze standardem 802.11n mogą uzyskać prędkość transmisji nawet do 300Mb/s. BR-6428nS tanim rozwiązaniem, idealnym dla domu lub małego biura. Dzięki możliwościom NAT (Network Address Translation) zastosowanego w BR-6428nS nawet do 253 użytkowników może jednocześnie korzystać z połączenia internetowego. Router BR-6428nS obsługuje tryb WISP, przy użyciu którego możliwe jest połączenie z usługodawcami dostarczającymi internet drogą radiową. Unikalny wielojęzyczny kreator konfiguracji znajduje się na dołączonej płycie CD. W ten sposób można skonfigurować router do połączenia z internetem w ciągu kilku minut. Wciskając przycisk WPS można bezpiecznie połączyćurządzenia z routerem BR-6428nS. Koniec z uciążliwą konfiguracją zabezpieczeń sieci bezprzewodowej.
 
Najważniejsze cechy:
  • Zgodność ze standardem 802.11b/g/n
  • Wydajność sieci większa nawet do 12 razy i zasięg większy do 5 razy
  • Przycisk WPS (Wi-Fi Protected Setup)
  • Kreator konfiguracjiObsługa WMM, WEP, WPA, WPA2, DDNS, QoS,
  • Filtrowanie IP/MAC,? DMZ oraz Virtual Server

Pliki załączone do produktu

BR-6428nS_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,31 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP, kat 5e, 305m, CCA

191,88 zł z VAT 156,00 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

40,90 zł z VAT 33,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

106,08 zł z VAT 86,24 zł netto

szt

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

477,34 zł z VAT 388,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator