WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

Producent: MikroTik

407,35 zł z VAT 331,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011iLS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie posiada również 5x Gigabit Ethernet oraz 5x Fast Ethernet. Urządzenie jest wyposażone w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz. Dużą uniwersalność urządzenia gwarantuje oprogramowanie RouterOS Level4. RB2011iLS oferuje duże możliwości zarządzania siecią przy relatywnie niskich kosztach. 
 
Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: 8 - 30 V. Dodatkowo na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA. Istnieje możliwość zastosowania RB2011iLS w technologii PON (Passive Optical Network) - wkładka SFP musi wspierać PON.

W skład zestawu wchodzą: RouterBoard RB2011iLS-IN, obudowa wewnętrzna oraz zasilacz. 
 
Najważniejsze cechy:
  • procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz
  • 64 MB pamięci RAM
  • 1x slot na wkładkę SFP
  • 5x portów Gigabit Ethernet
  • 5x portów Fast Ethernet
  • zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) lub wtyk DC
  • napięcie wejściowe: 8 - 30 V
  • system MikroTik RouterOS, Level4
  • wyjście PoE na porcie Ether10, maks. moc 500 mA
RB2011iLS-IN
 
Procesor
AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Architektura
MIPS-BE
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy
5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Slot na wkładkę SFP
Tak, 1
SFP DDMI
Tak
Wejście PoE
Tak
Wyjście PoE
Tak
Wtyk DC
Tak
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy
6 W
Moc na wyjściu PoE
500 mA (Ether10)
Wymiary
214 x 86 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Pliki załączone do produktu

RB2011LS-IN_datasheet.pdf (Rozmiar: 1,40 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

142,84 zł z VAT 116,13 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,80 zł z VAT 86,02 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

333,96 zł z VAT 271,51 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

105,80 zł z VAT 86,02 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

134,66 zł z VAT 109,48 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

259,22 zł z VAT 210,75 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,65 zł z VAT 68,82 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,48 zł z VAT 51,61 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

33,19 zł z VAT 26,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Senao EAG-5457-27

Senao EAG-5457-27

Antena siatkowa 27 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: EnGenius

109,42 zł z VAT 88,96 zł netto

szt

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

319,11 zł z VAT 259,44 zł netto

szt

Ubiquiti (AF24) airFiber 24GHz Point-to-Point 1.4+ Gbps

Ubiquiti (AF24) airFiber 24GHz Point-to-Point 1.4+ Gbps

Podana cena za jedną sztukę urządzenia, do budowy mostu niezbędne są 2 sztuki.

Producent: Ubiquiti Networks

6 628,65 zł z VAT 5 389,15 zł netto

szt

RouterBoard RB951G-2HnD

RouterBoard RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

295,99 zł z VAT 240,64 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

216,90 zł z VAT 176,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

513,16 zł z VAT 417,20 zł netto

szt

TP-Link TL-R480T+

TP-Link TL-R480T+

Szerokopasmowy router TL-R480T+ z równoważeniem obciązenia pasma stanowi idealne, ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań typowych dla małych firm.

Producent: TP-Link

229,60 zł z VAT 186,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator