WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link TL-SM221B

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TP-LINK TL-SM221B jest modułem radiowym zgodnym ze standardem IEEE 802.3ah. Wykorzystuje technologię WDM pozwalającą na dwukierunkową transmisję full-duplex na pojedynczym włóknie światłowodu. Umożliwia zwiększenie dystansu pomiędzy połączonymi switchami TP-Link aż do 15km zapewniając jednocześnie stabilność i szybkość transmisji. Moduł stosuje się parami z TP-Link TL-SM221A.

Najważniejsze cechy:
Wspiera WDM - dwukierunkowa transmisja na jednym włóknie
RX: 1310nm / TX: 1550nm
Wewnętrzne zasilanie +3,3V
Plug-and-Play
Zgodne z TL-2216WEB / TL-SG2224WEB i odpowiednikami

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wisnetworks WIS-Q2300L Hi-Gain Wireless CPE

BESTSELLER

Wisnetworks WIS-Q2300L Hi-Gain Wireless CPE

Zintegrowana antena dwupolaryzacjyna 12dBi, moc nadajnika 20dBm

Producent: Wisnetworks

129,00 zł z VAT 104,88 zł netto

szt

TP-Link EAP115-Wall

TP-Link EAP115-Wall

300Mbps Wireless N Wall-Plate Access Point.

Producent: TP-Link

117,55 zł z VAT 95,57 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

416,45 zł z VAT 338,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

106,84 zł z VAT 86,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 277,31 zł z VAT 1 038,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator