WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011UiAS-RM jest przystosowany do montażu w szafach RACK. Posiada pięć portów Gigabit LAN oraz pięć portów Fast Ethernet LAN, posiada również port szeregowy RJ45, port USB, gniazdo SFP (moduł SFP nie jest zawarty w zestawie!) i więcej pamięci RAM (128 MB zamiast 64 MB). Posiada licencję RouterOS level5 i ekran dotykowy LCD do konfiguracji. Wyposażony jest w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz.

Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: wynosi 8 - 30 V. Natomiast na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA.

RouterBOARD 2011UiAS-RM jest najbardziej zaawansowanym modelem routera kablowego należącym do serii RB2011 MikroTika. 

Najważniejsze cechy:
  • Procesor Atheros AR9344 600MHz
  • 128MB DDR SDRAM
  • 1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP
  • 5x Gigabit Ethernet
  • 5x Fast Ethernet
  • Zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) oraz złącze Jack
  • System MikroTik RouterOS, Level5
  • 1x SB
  • 1x RJ45-port szeregowy
  • Obudowa 1U pozwalająca na montaż w szafach RACK
RB2011UiAS-RM
 
Procesor AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora 1
Pamieć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana 128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy 5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Port USB
Tak, USB 2.0
Slot SFP Tak
SFP DDMI
Tak
Port serial Tak, RJ45
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB Tak
Wejście PoE
Tak (Ether1)
Wyjście PoE Tak (Ether10)
Zakres napicia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy 15 W
Wymiary
443 x 92 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja Level 5

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,51 zł z VAT 50,82 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (BM5HP) Bullet M5 HP

315,15 zł z VAT 256,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UAP) UniFi UAP

268,28 zł z VAT 218,11 zł netto

szt

TotoLink S505

TotoLink S505

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

31,71 zł z VAT 25,78 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

314,12 zł z VAT 255,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

651,14 zł z VAT 529,38 zł netto

szt

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

515,70 zł z VAT 419,27 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator