WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Producent: Option

43,25 zł z VAT 35,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
2x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Nie
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 12V i akumulatora 5/7/12Ah

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

TP-Link T1600G-52TS

TP-Link T1600G-52TS

Przełącznik Smart, 48 portów Gb, 4 sloty SFP

Producent: TP-Link

1 241,55 zł z VAT 1 009,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

MikroTik SFP GPON ONU Stick (SFPONU)

Moduł SFP zaprojektowany do użytku w sieciach FTTH bez wykorzystania dodatkowych modemów lub oprogramowania.

Producent: MikroTik

321,14 zł z VAT 261,09 zł netto

szt

D-Link DEM-310GT

D-Link DEM-310GT

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: D-Link

304,38 zł z VAT 247,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator