WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Producent: Option

PROMOCJA 51,66 zł z VAT 60,54 zł 42,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 20km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Nie
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km

Producent: Option

51,66 zł z VAT 64,10 zł 42,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Licencja MikroTik Level 4 / P1 (AP+Bridge)

125,58 zł z VAT 102,10 zł netto

szt

CityBox 19 dBi (5GHz) dla płyt RB911-5Hn (D-dystanse)

CityBox 19 dBi (5GHz) dla płyt RB911-5Hn (D-dystanse)

Obudowa ze zintegrowaną anteną panelową 19 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową lub poziomą zakończona pigtailem mmcx, przeznaczona dla płyt RouterBOARD z serii 711, 911. Wersja z metalowymi dystansami mocującymi.

Producent: City Media

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

Izopropanol Cleanser IPA 100 ml.

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

71,22 zł z VAT 57,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

69,93 zł z VAT 56,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator