WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550

Producent: Option

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps LC SM
Długość fali TX
1550nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Nie
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

81,64 zł z VAT 66,37 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

376,38 zł z VAT 306,00 zł netto

szt

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

203,09 zł z VAT 165,11 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Router Switch CRS212-1G-10S-1S+IN

792,50 zł z VAT 644,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM221A

TP-Link TL-SM221A

100Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 15km

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

714,81 zł z VAT 581,15 zł netto

szt