WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm (SC, FC, ST)

347,32 zł z VAT 282,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm (SC, FC, ST)
 
Najważniejsze cechy:
  • Bardzo łatwa obsługa
  • Ponad 750 czyszczeń na jednym wkładzie
  • Właściwości antystatyczne 
  • 1.5mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na H155

5,92 zł z VAT 4,81 zł netto

szt

RouterBoard RB911G-5HPnD

RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

201,81 zł z VAT 164,07 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

149,91 zł z VAT 121,88 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

56,48 zł z VAT 45,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

do kabli o średnicy 8,5 mm, 12 mm oraz 14,5 mm

167,23 zł z VAT 135,96 zł netto

szt

Ściągacz izolacji z nożem hakowym J-28H (8-28mm)

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator