WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm (SC, FC, ST)

337,16 zł z VAT 274,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Czyszczarka do złącz wewnętrznych 2.5mm (SC, FC, ST)
 
Najważniejsze cechy:
  • Bardzo łatwa obsługa
  • Ponad 750 czyszczeń na jednym wkładzie
  • Właściwości antystatyczne 
  • 1.5mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

195,89 zł z VAT 159,26 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

132,84 zł z VAT 108,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

42,66 zł z VAT 34,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Narzędzie do obierania izolacji z kabli 8PK-325

153,23 zł z VAT 124,58 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

243,37 zł z VAT 197,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator