WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Producent: MikroTik

3 573,27 zł z VAT 2 905,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S jest routerem klasy przemysłowej, wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache. Router posiada 12 portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s). CCR1036-12G-4S dostarczany jest z 4GB RAM (dwa gniazda SODIMM) z możliwością rozbudowy do 16GB. Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx36 36 rdzeni, 1.2GHz
  • 4GB RAM (SODIMM) - możliwość rozbudowy do 16GB
  • 12 portów Gigabit Ethernet
  • 4 gniazda SFP
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mpps
Procesor
Tilera Tile-Gx36 CPU (36 rdzieni, 1.2Ghz każdy rdzeń)
Pamięć
4GB (2x2) RAM SODIMM
Porty
12x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
4x SFP 1.25G (mini-GBIC
Rozszerzenia
1x microUSB 
1x RS232C asynchroniczny
Inne
RESET,
monitor prędkości wentylatora, beeper
Monitor napięcia, prądu i temperatury
Zasilanie
230VAC
Chłodzenie
Radiator + cooler
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U), zasilacz, kabel zasilający Zamontowany ekran LCD, kabel USB

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,70 zł z VAT 50,16 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Antena patykowa dookólna 5dBi ze złączem N/m

21,62 zł z VAT 17,58 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

354,76 zł z VAT 288,42 zł netto

szt

RouterBoard SEXTANTG 5HPnD

RouterBoard SEXTANTG 5HPnD

Kompletne urządzenie typu CPE zbudowane w oparciu o kierunkową antenę 2x2 MIMO o zysku 18dBi oraz platformę RB911G-5HPnD DEMO

Producent: MikroTik

408,32 zł z VAT 331,97 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB2011L-IN, RB2011iL-IN, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

359,90 zł z VAT 292,60 zł netto

szt

TP-Link TL-ER6120

TP-Link TL-ER6120

Gigabitowy router VPN SafeStream, Dual-WAN

Producent: TP-Link

949,57 zł z VAT 772,01 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator