WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Producent: Tracom

125,56 zł z VAT 102,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili. Umożliwia wyprowadzenie do 24 włókien optycznych poprzez adaptery światłowodowe oraz organizację do 24 włókien w tackach światłowodowych.Przełącznica jest solidnie wykonana ze stali walcowanej na zimno i jest malowana proszkowo w kolorze białym. Wygodna w obsłudze, wysuwana konstrukcja posiadająca blokadę otwarcia/zamknięcia zapewnia komfort pracy. Jest uniwersalnym rozwiązaniem dla realizacji dystrybucji urządzeń telekomunikacyjnych, serwerowni. Organizację włókien światłowodowych umożliwiają tacki światłowodowe kupowane osobno, z możliwością wyboru dowolnej ich liczby oraz dowolnego pasującego modelu (domyślnie zamontowane tacki światłowodowe Tracom P4112 jak na zdjęciach, na 12 spawów każda, z dwoma rodzajami splice holderów gratis).
 
Najważniejsze cechy:
  • Wygodne otwieranie wysuwanej konstrukcji.
  • Dostępność do tacek światłowodowych.
  • Wygodne wejście kabla (PG-type + port przelotowy).
  • Solidne wykonanie, wysoka jakość i estetyka.
W komplecie:
  • Dławiki kablowe PG 
  • Uchwyty montażowe i śrubki mocujące
  • Opaski zaciskowe jednokrotnego użytku (trytytki)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Smart Switch, 24x porty Gigabit Ethernet, 1x SFP, standard 802.11b/g/n, Dual Chain, procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz, 128MB RAM, RouterOS L5, dotykowy ekran LCD, metalowa obudowa.

Producent: MikroTik

800,94 zł z VAT 651,17 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Simplex, 1U (1xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

125,56 zł z VAT 102,08 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator