WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ11 z pozłacanymi pinami

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5G19-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 19 dBi

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Zarządzalny 8-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP DEMO. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500G-10TS

Producent: TP-Link

431,42 zł z VAT 350,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód telefoniczny, czarny 100 m

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

176,68 zł z VAT 143,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator