WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Producent: Optix

2,88 zł z VAT 2,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Ośrodek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu pęcznięjących włókien. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie HDPE dwa pręty frp. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie) oraz do instalacji napowietrznych na przesyłach do 35m. 
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja jednotubowa (~30kg/km), 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie,
  • średnica ~6.5mm, 
  • żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), 
  • powłoka HDPE, 
  • odporność na promienie UV, 
  • zakres temperaturowy -40°C – 70°C, 
  • wzmocniony 2 prętami FRP (ø 1.0mm), 
  • całkowicie dielektryczny – odpowiednik Z-XOTKtcdD 
  • Maksymalne naprężenie instalacyjne 1200N

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 12J uniwersalny Light, jednotubowy, śr. 4.5 mm, G.652D (2 km)

NOWOŚĆ!

Światłowód ZTT 12J uniwersalny Light, jednotubowy, śr. 4.5 mm, G.652D (2 km)

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną - 2000m BOX

Producent: ZTT

2 179,56 zł z VAT 1 772,00 zł netto

szt

1,13 zł z VAT 0,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator