WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, linka

Producent: Seven

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Elastyczna, czteroparowa skrętka UTP. Idealnie nadaje się do tworzenia patchcordów.

Gwarancja (miesiące)
12
Budowa przewodu
linka
Długość przewodu (m)
305
Ilość żył
4 pary
Rodzaj przewodnika
Miedź beztlenowa
Średnica przewodu
0,48

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka)

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

22,88 zł z VAT 18,60 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 320x525x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

205,00 zł z VAT 166,67 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny odporny na UV

Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny odporny na UV

Kabel odporny na promieniowanie UV

Producent: Maxcable

555,96 zł z VAT 452,00 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.6, 500m, zewnętrzny SXKD-6-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.6, 500m, zewnętrzny SXKD-6-UTP-PE

Wysokiej jakości kabel zewnętrzny CAT6 z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca szpula 500m.

Producent: Solarix

702,33 zł z VAT 571,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator