WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB260GSP, 5x GigE PoE + 1x SFP GigE

Producent: MikroTik

194,18 zł z VAT 157,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

RB260GSP jest zarządzalnym switchem firmy Mikrotik przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GSP wyposażony został w 5x Gigabit Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC). Dodatkowo urządzenie może zasilać inne urządzenia. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące zasilanie PoE (napięcie na portach będzie takie same jak napięcie zasilania RB260GSP). Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażone jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych:
  • Port-to-port forwarding
  • Filtracja adresów MAC
  • Konfiguracja VLAN-ów
  • Mirror traffic
  • Limity pasma
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x port 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie,
aktywność NAND,
5x LAN
Opcje zasilania
Power over Ethernet: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
PoE
Pasywne PoE na portach 2-5, do 500mA na każdy port// Napięcie takie jak napięcie zasilania RB260GSP
Wymiary
113x89x28mm
Waga bez kabli
142g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania 5.5

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i dwoma wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km

Producent: Option

48,88 zł z VAT 39,74 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

122,21 zł z VAT 99,36 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

232,74 zł z VAT 189,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard RB1100AHx4 Dude Edition

1 239,78 zł z VAT 1 007,95 zł netto

szt

RouterBoard RBMetalG-52SHPacn

413,26 zł z VAT 335,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator