WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód UTP Linkbasic CLB04-UC5E, kat.5e, zewnętrzny, 1m

Producent: Linkbasic

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Rodzaj przewodnika
100% miedź
Budowa przewodu
drut
Izolacja
Izolacja wykonana polietylenu (PE) LS0H odpornego na wpływ czynników atmosferycznych
Ilość żył
4 pary
Średnica przewodu
0,50

Pliki załączone do produktu

CLB04-UC5E_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,42 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 + bracket

Ubiquiti NanoStation Loco M5 + bracket

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

271,78 zł z VAT 220,96 zł netto

szt

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

428,13 zł z VAT 348,07 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,42 zł z VAT 49,12 zł netto

szt

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

RouterBoard hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

71,54 zł z VAT 58,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA żółty

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.6, box 305m SXKD-6-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.6, box 305m SXKD-6-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel CAT6 nieekrenowany z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator