WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafa stojąca krosowa DYNAmic Basic 19" 22U S/600 G/600 szary DN-19 22U-6/6-D

Producent: Digitus

1 482,95 zł z VAT 1 205,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Szafa krosowa stojąca 19" firmy Digitus Professional. Wysokość 22U, szer x wys x gł: 600 x 1121 x 600 [mm], kolor szary (RAL 7035), dostawa szafy w całości.

Typ produktu
szafa krosowa
Rodzaj szafy
stojąca
Szerokość [cale]
19
Wysokość [U]
22U
Rodzaj drzwi
szklane
Maks. dopuszczalne obciążenie
600kg
Dostawa
dostawa szafy w całości
Szerokość [mm]
600
Wysokość [mm]
1121
Głębokość [mm]
600
Kolor
szary (RAL 7035)
Informacje dodatkowe
-  stopień ochrony IP 20;
-  drzwi szklane w ramie metalowej (jeśli dotyczy tego modelu) wykonane są ze szkła bezpiecznego 4 mm;
-  blacha stalowa o zwiększonej nośności o grubości 1,5 mm, malowana proszkowo;
-  możliwość montażu drzwi prawostronne lub lewostronne;-  kąt otwarcia drzwi 120 stopni;
- panele boczne i tylny zamykane na zamek cylindryczny;
-  profilowane belki rakowe 483mm (19 cali) z przodu oraz z tyłu szafy, regulacja głębokości;
- profilowane belki rakowe pokryte cynkową powłoką antykorozyjną (8-18 mikronów) oraz oznaczone jednostki montażowe U;  
- regulowane nóżki pomocne przy poziomowaniu szafy;
- punkty uziemiające do podłączenia urządzeń;
- zgodność ze standardami: IEC 297-2, DIN 41494/Part 7, DIN 41491/Part 1, EN 60950, VDE 0100;
- dostępne również w kolorze czarnym ( RAL9005) ( opcja);
- otwór kablowy w podłodze szafy przygotowany do montażu ruchomej zaślepki z gumowym uszczelnieniem ( opcja);
- panel wentylacyjny montowany w górnej części ( opcja).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Gniazdo podtynkowe modularne, 2x keystone (SX9-2-0-WH)

12,85 zł z VAT 10,45 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,65 zł z VAT 7,03 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

74,30 zł z VAT 60,41 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 761,35 zł z VAT 2 245,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka wzmocniona do montażu naściennego SP-19" 9U 400

897,90 zł z VAT 730,00 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

439,00 zł z VAT 356,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator