WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

103,76 zł z VAT 84,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,08 zł z VAT 113,89 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,41 zł z VAT 4,40 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1024DE

TP-Link TL-SG1024DE

Przełącznik Easy Smart z podstawowymi funkcjami zarządzania siecią lokalną.

Producent: TP-Link

379,46 zł z VAT 308,50 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,35 zł z VAT 42,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT Extra

24,19 zł z VAT 19,67 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1490nm, 10KM, DDM (S+C49DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator