WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Linkbasic CLA04-UC5E, kat.5e, 1m

1,09 zł z VAT 0,89 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 638,24 zł z VAT 2 957,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Precyzyjny uchwyt (wersja Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator