WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

103,22 zł z VAT 83,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

139,35 zł z VAT 113,29 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

182,26 zł z VAT 148,18 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,38 zł z VAT 49,90 zł netto

szt

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

209,69 zł z VAT 170,48 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (szary)

1,98 zł z VAT 1,61 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord STP kat.6 3m (szary)

Patchcord ekranowany

5,92 zł z VAT 4,81 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

245,48 zł z VAT 199,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

DOM - dysk flash 2048MB z interfejsem IDE 40pin

135,30 zł z VAT 110,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)

725,31 zł z VAT 589,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator