WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/9V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/9V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 9V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

49,82 zł z VAT 40,50 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Kontroler GSM v3 w obudowie

Kontroler GSM v3 w obudowie

Kontroler GSM v3 to płytka zawierająca moduł GSM i procesor z programem pozwalającym zdalnie nim sterować poprzez sieć GSM używając telefonu komórkowego.

Producent: brak danych

337,02 zł z VAT 274,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

Zasilacz Hot Swap 48V 150W do CCR1072-1G-8S+ (PW48V-12V150W)

NOWOŚĆ!

376,26 zł z VAT 305,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator