WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

142,84 zł z VAT 116,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 3m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

105,80 zł z VAT 86,02 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

188,52 zł z VAT 153,27 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SEXTANT G (RBSEXTANTG-5HPnD)

RouterBoard SEXTANT G (RBSEXTANTG-5HPnD)

Kompletne urządzenie typu CPE zbudowane w oparciu o kierunkową antenę 2x2 MIMO o zysku 18dBi oraz platformę RB911G-5HPnD DEMO

Producent: MikroTik

420,14 zł z VAT 341,58 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

370,32 zł z VAT 301,07 zł netto

szt

Injector PoE black Gigabit

12,99 zł z VAT 10,56 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Akumulator MWL 18-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba z góry M5 (T13)

Producent: MW Power

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

122,64 zł z VAT 99,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

110,61 zł z VAT 89,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

333,96 zł z VAT 271,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator