WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m.

Kabel Direct Attach służy do połączenia urządzeń posiadających gniazdo SFP lub SFP+. Przewód stosuje się w sytuacji, jeśli urządzenia znajdują się w ramach jednej szafy kablowej i nie ma potrzeby stosować wkładek i patchcorda światłowodowego. Długość kabla to 3m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,70 zł z VAT 85,12 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

183,22 zł z VAT 148,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45 KY-1368

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

TotoLink S505

TotoLink S505

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TotoLink

31,29 zł z VAT 25,44 zł netto

szt

RouterBoard QRT 5 ac (RB911G-5HPacD-QRT)

RouterBoard QRT 5 ac (RB911G-5HPacD-QRT)

dual chain, 5GHz, 802.11a/n/ac, 128 MB pamięci RAM, procesor 720 MHz, antena o zasięgu 24 dBi

Producent: MikroTik

727,64 zł z VAT 591,58 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 1m (czerwony)

Patchcord STP kat.6 1m (czerwony)

Patchcord ekranowany

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB4011, wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

43,00 zł z VAT 34,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator