WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netprotector 1GB bez obudowy - 8 portów

Producent: iNEtech

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Netprotektor chroni urządzenia sieciowe przed przepięciami, które mogą wystąpić np podczas burzy. Chroni wszystkie cztery pary.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

353,01 zł z VAT 287,00 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

167,76 zł z VAT 136,39 zł netto

szt

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti NanoStation M2/M5

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,88 zł z VAT 37,30 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP)

Netprotector z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

51,33 zł z VAT 41,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netprotector PoE 4p Gigabit NPG-4P-D

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Adapter PoE Multi PRO z Netprotectorem

Adapter PoE Multi PRO z Netprotectorem

Wersja z bezpiecznikami wielokrotnego użytku

Producent: Optiserw

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator