WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,79 zł z VAT 0,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Uniwersalny samonośny przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx.

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • Dwa włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,93 zł z VAT 14,58 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód ZTT 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: ZTT

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator