WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,69 zł z VAT 0,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalny samonośny przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx.

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • Dwa włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom PA-69

24,28 zł z VAT 19,74 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

szt

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód zewnętrzny Solarix Flat DROP, 12F, G.657A1, 2000m, SXKO-FLAT-DROP-12-OS-HDPE

Zewnętrzny samonośny kabel światłowodowy Flat DROP z płaską konstrukcją w powłoce HDPE z klasą reakcji na ogień Fca i 12 włóknami SM 9/125

Producent: Solarix

3 099,60 zł z VAT 2 520,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator