WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,79 zł z VAT 0,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalny samonośny przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx.

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • Dwa włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 18V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

21,78 zł z VAT 17,71 zł netto

szt

Zasilacz 12V 1.4A

19,15 zł z VAT 15,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

92,87 zł z VAT 75,50 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,60 zł z VAT 1,30 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, biały

Światłowód micro ADSS DROP 2J uniwersalny samonośny kabel światłowodowy, SPAN do 150m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,87 zł z VAT 0,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator