WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,69 zł z VAT 0,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uniwersalny samonośny przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx.

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • Dwa włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,08 zł z VAT 17,14 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 12V i akumulatora 5/7/12Ah

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

289,85 zł z VAT 235,65 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 2F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-2-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód uniwersalny Solarix Mini, 2F, G.657A1, 2000m, SXKO-MINI-2-OS-HDPE

Do wdmuchiwania MINI 2,8mm, powłoka HDPE, klasa reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125 G.657A1

Producent: Solarix

1 076,25 zł z VAT 875,00 zł netto

szt

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Światłowód Telcoline ADSS 2J UT UA 5.1mm

Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m.

Producent: Telcoline

0,82 zł z VAT 0,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator