WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,79 zł z VAT 0,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Uniwersalny samonośny przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx.

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • Dwa włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,05 zł z VAT 16,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,38 zł z VAT 8,44 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 400ml (Spray)

30,77 zł z VAT 25,02 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

232,37 zł z VAT 188,92 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

11,40 zł z VAT 9,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 4J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D (2 km)

Światłowód ZTT 4J DUCT, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D (2 km)

Światłowód o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji w kanalizacji teletechnicznej

Producent: ZTT

1 638,36 zł z VAT 1 332,00 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator