WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 4F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,95 zł z VAT 0,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 4 włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy boczny 40 prawy

25,52 zł z VAT 20,75 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy górny 40

23,06 zł z VAT 18,75 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

160,53 zł z VAT 130,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

NOWOŚĆ!

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubą ochronną, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,69 zł z VAT 0,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator