WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 4F Cable (KRP indoor/ outdoor)

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 4 włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,73 zł z VAT 29,05 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS (C14)

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS (C14)

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

76,00 zł z VAT 61,79 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

7,82 zł z VAT 6,36 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,74 zł z VAT 2,23 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny, żelowany, SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny kabel żelowany, nieekranowany CAT5E z płaszczem PE, klasa reakcji na ogień Fca, box 305 m

Producent: Solarix

580,99 zł z VAT 472,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Światłowód wewnętrzny MDIC Solarix 2f, 9/125 LSOH, 1000m, SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-WH

Światłowód wewnętrzny MDIC Solarix 2f, 9/125 LSOH, 1000m, SXKO-MDIC-2-OS-LSOH-WH

Kabel światłowodowy płaski MDIC z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 2 włókna SM 9/125. Szpula 1000m

Producent: Solarix

516,60 zł z VAT 420,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator