WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink 4F Cable (KRP indoor/ outdoor)

Producent: brak danych

0,95 zł z VAT 0,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Max. Siła naciągu kabla (instalacyjna) 500N
  • Odporność na zgniatanie: 1000N/100mm
  • Minimalny promień zagięcia 85mm
  • Zakres temperatury -60 - 60°C
  • 4 włókna
  • Możliwość podwieszania na przęsłach do 50m

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Zasilacz buforowy BSPS-150-13

Zasilacz buforowy BSPS-150-13

Zasilacz buforowy MW Power 13.8V/10A.

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Netis WF2411i

Netis WF2411i

Wersja bez odkręcanej anteny

Producent: Netis

46,74 zł z VAT 38,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,41 zł z VAT 2,77 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, czarny

Światłowód micro ADSS DROP 2J uniwersalny samonośny kabel światłowodowy, SPAN do 150m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, czarny

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty, czarny

Światłowód micro ADSS DROP 2J uniwersalny samonośny kabel światłowodowy, SPAN do 150m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,87 zł z VAT 0,71 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator