WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

RouterBoard CRS210-8G-2S+IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP oferujące przepustowość do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu `Desktop` o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo 'jack' napięciem od 10 do 57V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x gniazdo SFP+
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

BESTSELLER

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 320x545x350 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

132,90 zł z VAT 108,05 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SL3452

TP-Link TL-SL3452

Przełącznik zarządzalny L2, 48 portów 10/100Mbps, 2 porty Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

900,05 zł z VAT 731,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Planet GSD-803

Planet GSD-803

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: Planet

148,92 zł z VAT 121,07 zł netto

szt