WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

RouterBoard CRS210-8G-2S+IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP oferujące przepustowość do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu `Desktop` o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo 'jack' napięciem od 10 do 57V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x gniazdo SFP+
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,18 zł z VAT 14,78 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-12

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: Mantar

87,33 zł z VAT 71,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (kat.6)

0,44 zł z VAT 0,36 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,83 zł z VAT 127,50 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG1024D

TP-Link TL-SG1024D

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

321,03 zł z VAT 261,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1016DE

TP-Link TL-SG1016DE

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

302,58 zł z VAT 246,00 zł netto

szt