WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

RouterBoard CRS210-8G-2S+IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP oferujące przepustowość do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu `Desktop` o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo 'jack' napięciem od 10 do 57V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x gniazdo SFP+
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa biała 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

BESTSELLER

Szafa wisząca 19" 6U, 350mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 320x545x350 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: brak danych

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 8 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 81 Gb/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

976,87 zł z VAT 794,20 zł netto

szt

TP-Link TL-SG2210P

TP-Link TL-SG2210P

Przełącznik Smart PoE, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP, model wycofany z produkcji. Następca: TP-Link T1500G-10PS

Producent: TP-Link

404,85 zł z VAT 329,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt