WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

Producent: MikroTik

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

RouterBoard CRS210-8G-2S+IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP oferujące przepustowość do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu `Desktop` o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo 'jack' napięciem od 10 do 57V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x gniazdo SFP+
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,85 zł z VAT 3,13 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

153,17 zł z VAT 124,53 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

204,57 zł z VAT 166,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DXS-1100-16SC

D-Link DXS-1100-16SC

Zarządzalny, 10-gigabitowy, 16-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 14x portów SFP+ i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+.

Producent: D-Link

5 226,21 zł z VAT 4 248,95 zł netto

szt