WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS210-8G-2S+IN

Producent: MikroTik

828,76 zł z VAT 673,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

RouterBoard CRS210-8G-2S+IN jest urządzeniem z serii inteligentnych przełączników firmy Mikrotik. Jest to w pełni funkcjonalny przełącznik warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów Gigabit Ethernet oraz 2 gniazda na wkładki SFP oferujące przepustowość do 10Gb (pierwszy port obsługuje moduły 1,25G oraz 10G, drugi port tylko modułów 10G). Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). RTB-CRS210-8G-2S-IN jest w obudowie typu `Desktop` o wymiarach 200x144x47mm. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo 'jack' napięciem od 10 do 57V DC (zasilacz 24v 0.8A w komplecie).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor QCA8519-AC2C 400MHz
  • 8x portów Gigabit Ethernet
  • 2x gniazdo na wkładkę SFP 10Gb
  • Ekran dotykowy LCD
  • System operacyjny RouterOS Level 5
  • Zasilanie poprzez zasilacz
Procesor
QCA8519-AC2C 400MHz
Pamięć
64MB RAM, 128MB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x gniazdo SFP+
Rozszerzenia
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Poprzez zasilacz z złączem 'jack' 24v 0.8A
Wymiary
200x144x47mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
CRS switch, zasilacz, uszy RACK

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 15cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

szt

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,79 zł z VAT 127,47 zł netto

szt

Organizer kabli poziomy 1U

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: brak danych

2,92 zł z VAT 2,37 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netgear FS116

Netgear FS116

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet w metalowej obudowie

Producent: Netgear

248,41 zł z VAT 201,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator