WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

2,26 zł z VAT 1,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel DAC Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa około 30kg/km, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PP (pomarańczowa), odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -20°C – 70°C, wzmocniony 2 prętami frp (ø 0.8mm) oraz włóknami aramidowymi, całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcdD.

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi. Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (4000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie PP dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłona antyzakłóceniowa dla Ubiquiti AirMax Sector 16/120

137,76 zł z VAT 112,00 zł netto

szt

Uchwyt kablowy 40x40

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

RouterBoard LtAP mini LTE kit (RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE)

RouterBoard LtAP mini LTE kit (RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE)

Mały, wodoszczelny, bezprzewodowy access point LTE 2,4 GHz, 802.11 b/g/n, zintegrowana antena LTE o zysku 1,5 dBi, microUSB, 2 sloty na kartę mini SIM, port fast Ethernet, GPS. Dołączony moduł 2G, 3G oraz LTE kat. 4

Producent: MikroTik

476,12 zł z VAT 387,09 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

1,32 zł z VAT 1,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator