WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

1,22 zł z VAT 0,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel DAC Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa około 30kg/km, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PP (pomarańczowa), odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -20°C – 70°C, wzmocniony 2 prętami frp (ø 0.8mm) oraz włóknami aramidowymi, całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcdD.

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi. Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (4000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie PP dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (US-8-150W) UniFi Switch 8, 150W

905,13 zł z VAT 735,88 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

44,66 zł z VAT 36,31 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

44,66 zł z VAT 36,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

2,07 zł z VAT 1,68 zł netto

szt

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 24x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

3,35 zł z VAT 2,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator