WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 2x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Producent: Optix

1,14 zł z VAT 0,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel DAC Z-XOTKtcdD: lekka konstrukcja jednotubowa około 30kg/km, duża giętkość i odporność na przeciąganie, żel i konstrukcja blokująca wodę (WB), powłoka PP (pomarańczowa), odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -20°C – 70°C, wzmocniony 2 prętami frp (ø 0.8mm) oraz włóknami aramidowymi, całkowicie dielektryczny – odpowiednik DAC Z-XOTKtcdD.

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi. Konstrukcja kabla umożliwia łatwy montaż oraz dużą wytrzymałość na zgniatanie (4000N) i rozciąganie (1200N). Wszystkie włókna kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie z standardem kodowania. Luźna tuba zawiera do 24 włókien światłowodowych i jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kabel jest wzmacniany za pomocą włókien aramidowych. W celu zapewnienia dodatkowej wytrzymałości konstrukcyjnej zatopiono w zewnętrznej warstwie PP dwa pręty FRP. Dwie nitki zatopione w płaszczu ułatwiają zdejmowanie powłoki zewnętrznej kabla (ripcords). Kable przeznaczone do podłączania klientów sieci FTTH ostatniej mili.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe

Producent: StalFlex

145,00 zł z VAT 117,89 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

510,34 zł z VAT 414,91 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcdD 8x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi.

Producent: Optix

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Światłowód doziemny Solarix DAC 2f OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

NOWOŚĆ!

Światłowód doziemny Solarix DAC 2f OS PP, G657A1, SXKO-DAC-2-OS-PP

Kabel światłowodowy doziemny DAC z powłoką PP, klasą reakcji na ogień Fca, 2 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator