WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód UTP Madex Ultralink zewnętrzny, kat.5e, 100m

Producent: Madex

167,28 zł z VAT 136,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kable przeznaczone są do wykonywania instalacji zewnętrzyncyh poziomych i pionowych w sieciach teleinformatycznych. Zakres temperatur podczas układania wynosi od -10°C do +50°C. Kable mogą pracować w temperaturze od -30°C do +60°C. Odporne na UV.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO6, na przewód okrągły ø 6 mm

BESTSELLER

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Adapter PoE 8-portowy

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Akumulator MWL 45-12

Akumulator MWL 45-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-45Ah o wym. 198 x 166 x 171 mm

Producent: MW Power

416,97 zł z VAT 339,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,56 zł z VAT 53,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny odporny na UV + linka nośna

Przewód FTP Maxcable, kat 5e, 305m, zewnętrzny odporny na UV + linka nośna

Odporny na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Producent: Maxcable

457,56 zł z VAT 372,00 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny, żelowany

Kabel odporny na promieniowanie UV z dodatkową ochroną żelową.

Producent: Maxcable

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator