WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Koszyk 0 prod. 0,00
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB3011UiAS-RM, 1GB RAM, 1x SFP, 10x GigE, USB 3.0, PoE

Producent: MikroTik

622,38 zł z VAT 506,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

RB3011UiAS-RM jest wieloportowym urządzeniem, które jako pierwsze jest oparte na procesorze zbudowanym w architekturze ARM, dzięki czemu uzyskuje wyższą wydajność niż dotychczas. Urządzenie posiada dziesięć gigabitowych portów ethernet zgrupowanych w dwa switche, gniazdo na wkładki SFP oraz pełnowymiarowy port wysokich prędkości USB 3.0 przeznaczony do podłączenia dodatkowego dysku lub zewnętrznego modemu 3G/4G.

Urządzenie posiada przystosowaną do montażu w szafach rack obudowę o wysokości 1U, dotykowy wyświetlacz LCD, konsolowy port szeregowy oraz możliwość zasilania innych urządzeń poprzez PoE (z ostatniego portu ethernet) 
 
Nominalna częstotliwość procesora
1.4 GHz
Ilość rdzeni procesora
2
Ilość pamięci RAM
1 GB
Porty ethernet 10/100/1000
10
Model chipu odpowiedzialnego za switch
QCA8337-AL3C-R
Gniazdo zasilania
1
PoE in
Tak (pasywne)
PoE out
Tak (port 10)
Napięcie wejściowe
10 V - 30 V
Monitor napięcia
Tak
Monitor temperatury płytki PCB
Tak
Wymiary
443 x 92 x 44 mm
Poziom licencji
5
System operacyjny
RouterOS Level5
Procesor
IPQ-8064
Maksymalny pobór mocy
10 W
Port SFP
1
Typ gniazda USB
USB 3.0 typ A
Liczba portów USB
1
Port szeregowy
RJ45

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

73,19 zł z VAT 59,50 zł netto

szt

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

301,23 zł z VAT 244,90 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m

5,09 zł z VAT 4,14 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

RouterBoard RB2011L-IN, RB2011iL-IN, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

348,53 zł z VAT 283,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS226-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS226-24G-2S+RM

Model wycofany z produkcji, polecamy następce: Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Producent: MikroTik

1 063,95 zł z VAT 865,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cloud Router Switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN

522,80 zł z VAT 425,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator