WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link T1600G-28TS

Producent: TP-Link

490,77 zł z VAT 399,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link T1600G-28TS to gigabitowy przełącznik Smart JetStream wyposażony w 24 gigabitowe porty RJ45 oraz 4 sloty SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń oraz QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik T1600G-28TS jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1600G-28TS stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP.

Najważniejsze cechy:
  • 24x gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych
  • 4x sloty SFP
  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping
  • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping
  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem
TP-Link T1600G-28TS
 
Standardy i protokoły
IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az
Porty
24x porty RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)
4x gigabitowe sloty SFP
Okablowanie sieciowe
10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy
Tak
Zabezpieczenia fizyczne
Tak
Zasilanie
100~240VAC, 50/60Hz
Maks. pobór mocy
20,4W (220V/50Hz)
Wymiary
440 x 180 x 44 mm
Montaż
Do montażu w szafie Rack
Ilość generowanego ciepła
69,6 BTU/h
Przepustowość
56 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów
41,7 Mp/s
Tablica adresów MAC
8k
Ramki jumbo
9216 bajtów
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
 
Funkcja Quality of Service
Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP Obsługa 8 kolejek priorytetowania Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych QoS IPv6 Voice VLAN
Funkcje L2 i L2+
Routing statyczny DHCP Relay Serwer DHCP IGMP Snooping V1/V2/V3 Agregacja portów - LACP (Do 8 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda) STP/RSTP/MSTP Filtrowanie/ochrona BPDU Ochrona TC/Root Wykrywanie połączeń loopback Kontrola przepływu 802.3x LLDP, LLDP-MED
Sieci VLAN
Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN) MAC VLAN/Protocol VLAN
Listy kontroli dostępu
Filtrowanie pakietów L2~L4 w oparciu o: Adres MAC, adres IP, adres IPv6, łączone
Bezpieczeństwo transmisji
AAA Port Security DHCP Snooping Wiązanie IP-MAC-Port Wiązanie IPv6-MAC-Port ARP Inspection Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius SSH v1/v2 SSL v3/TLSv1 Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control Ochrona przed atakami DoS
IPv6
Podwójny stos IPv4/IPv6 Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping IPv6 neighbor discovery (ND) Path maximum transmission unit (MTU) discovery Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 TCPv6/UDPv6
Zastosowania IPv6
Klient DHCPv6 Ping6 Tracert6 Telnet(v6) IPv6 SNMP IPv6 SSH IPv6 SSL Http/Https IPv6 TFTP
Zarządzanie
Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK RMON (grupy 1, 2, 3, 9) Monitorowanie CPU Port Mirroring Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP Diagnostyka: test VCT Logi systemu, publiczne biblioteki MIB Dual Image EEE
INNE
 
Certyfikaty
CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania
T1600G-28TS
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe
Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (niebieski)

1,53 zł z VAT 1,24 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,28 zł z VAT 35,19 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

Producent: brak danych

56,58 zł z VAT 46,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-24-500W) EdgeSwitch 24, 500W

2 380,60 zł z VAT 1 935,45 zł netto

szt

TotoLink S808

TotoLink S808

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

36,57 zł z VAT 29,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator