WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1310/RX1550

Producent: Optec

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1310 nm
Długość fali RX
1550 nm
Zasięg portu
3 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,42 zł z VAT 7,66 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,38 zł z VAT 8,44 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

722,42 zł z VAT 587,33 zł netto

szt

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

515,57 zł z VAT 419,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator