WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1550/RX1310

Producent: Optec

92,94 zł z VAT 75,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu
3 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,31 zł z VAT 5,94 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,89 zł z VAT 2,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

117,35 zł z VAT 95,41 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

91,38 zł z VAT 74,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator