WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1550/RX1310

Producent: Optec

87,61 zł z VAT 71,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu
3 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 904,24 zł z VAT 2 361,17 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

306,59 zł z VAT 249,26 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,53 zł z VAT 1,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

107,69 zł z VAT 87,55 zł netto

szt

Optec SFP 1.25Gbps, SC SM, 80km, WDM TX 1550/RX1490

558,97 zł z VAT 454,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator