WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1550/RX1310

Producent: Optec

81,02 zł z VAT 65,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu
3 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

103,10 zł z VAT 83,82 zł netto

szt

WYPRZEDAŻ

60,27 zł z VAT 81,02 zł 49,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,76 zł z VAT 7,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,95 zł z VAT 8,09 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 22dB, 40km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

99,59 zł z VAT 80,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator