WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optec SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 3km, TX1550/RX1310

Producent: Optec

80,81 zł z VAT 65,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Port
1x 1,25 Gbps LC SM
Długość fali TX
1550 nm
Długość fali RX
1310 nm
Zasięg portu
3 km
Okablowanie portu
8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125  µm
Wave  Division Multiplexing (WDM)
tak
Typ modułu
SFP

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

RouterBoard hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

287,92 zł z VAT 234,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator