WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

Producent: XDK

160,48 zł z VAT 130,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Extralink ONU 1GE Venus GPON to urządzenie klienckie, działające w technologii GPON. Posiada jeden port PON oraz jeden port Gigabit Ethernet.

Produkty Extralink 1GE ONU GPON są w pełni zgodne ze standardami IEEE 802.3-2005 i GPON. Urządzenie może świadczyć usługi szybkiej transmisji danych dla klientów. Posiada port uplink PON, umożliwiający konwersję sygnału światłowodowego na sygnał przesyłany kablem sieciowym.

Cechy:
  • Zgodny ze standardem IEEE802.3ah,
  • Wspiera usługi switchingu warstwy 2,
  • Obsługują standardowe funkcje 802.1Q VLAN, wsparcie konwersji VLAN,
  • Obsługuje 4094 VLAN (802.1Q),
  • Obsługa funkcji dynamicznego przydzielania przepustowości (DBA),
  • QoS,
  • IGMP Snooping,
  • Wspiera wykrywanie pętli w sieci,
  • Alarm awarii zasilania,
  • Wsparcie ochrony odgromowej zasilania i ochrony odgromowej dla portu serwisowego.
Porty:
  • 1 port  GPON (uplink 1.25Gbps / downlink 2.5Gbps),
  • 1 port 10/100/1000M.
Cechy fizyczne:
  • Zasilanie: 12V DC,
  • Maks. zużycie energii: 4W.
Temperatura pracy:
  • Temperatura pracy:0~55℃,
  • Temperatura podczas przechowywania: -30~60℃,
  • Wilgotność podczas przechowywania: 10~90% (niekondensująca).

Produkty z tej samej kategorii

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

17 861,22 zł z VAT 14 521,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator