WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód Telcoline ADSS 12J UT UA 5.0mm

Producent: Telcoline

1,65 zł z VAT 1,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

TELCOLINE 12F ADSS UT UA 5.0mm, kabel o budowie jednotubowej, zastosowano w nim japońskie włókno Sumitomo G.652D, całkowicie dielektryczny, charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przeciąganie, jest wzmocniony 2 pretami FRP oraz włóknami aramidowymi. Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m. Powłoka HDPE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -30…+70 °C.

Ma budowę blokującą wnikanie wody. Środek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu żelu hydrofobowego. Może być stosowany również w kanalizacji teletechnicznej.

Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 1415mb. - podana cena za 1mb.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

68,19 zł z VAT 55,44 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

155,53 zł z VAT 126,45 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 2J 9/125 ITU-T G.657A2 (Span 80m) - 1000m BOX

1 029,26 zł z VAT 836,80 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód FiberHome 24J ADSS, jednotubowy, śr. 6.4 mm, G.652D, span 80m

Światłowód samonośny z tubą ochronną, SPAN do 80m.

Producent: FiberHome

2,90 zł z VAT 2,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator