WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód Telcoline ADSS 12J UT UA 5.0mm

Producent: Telcoline

1,65 zł z VAT 1,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

TELCOLINE 12F ADSS UT UA 5.0mm, kabel o budowie jednotubowej, zastosowano w nim japońskie włókno Sumitomo G.652D, całkowicie dielektryczny, charakteryzuje się dużą wytrzymałością na przeciąganie, jest wzmocniony 2 pretami FRP oraz włóknami aramidowymi. Maksymalne naprężenie instalacyjne 1000N. Może być stosowany do instalacji napowietrznych z przęsłami do 100m. Powłoka HDPE – odporność na promienie UV, zakres temperaturowy -30…+70 °C.

Ma budowę blokującą wnikanie wody. Środek kabla jest zabezpieczony przed penetracją przez wodę przy użyciu żelu hydrofobowego. Może być stosowany również w kanalizacji teletechnicznej.

Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 1415mb. - podana cena za 1mb.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

52,62 zł z VAT 42,78 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

158,82 zł z VAT 129,12 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator