WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Producent: Opto

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

37,65 zł z VAT 30,61 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

64,14 zł z VAT 52,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator