WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:4 steel box SM 0.9mm 1m

Producent: brak danych

28,23 zł z VAT 22,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla EPON.

Produkty z tej samej kategorii

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator