WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netprotector z PoE 1Gb Rack 19″ - 24 porty

Producent: iNEtech

586,71 zł z VAT 477,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

W obudowie Rack 19″ znajduje się jeden moduł, który zabezpiecza przeciwprzepięciowo urządzenia sieciowe pracujące w standardzie 10/100/1000Mb oraz jednocześnie umożliwia ich zasilanie. Zasilanie jest podawane na pary 4-5 i 7-8. Wszystkie przewody (od strony portu LAN oraz PoE) są niezależnie chronione. Urządzenie poprawnie współpracuje między innymi z urządzeniami MikroTik i Ubiquiti posiadającymi zarówno 100Mb jak i 1Gb port PoE.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

11,50 zł z VAT 9,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

12,96 zł z VAT 10,54 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

568,26 zł z VAT 462,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

13,95 zł z VAT 11,34 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

384,14 zł z VAT 312,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter PoE 16-portowy Gigabitowy 1U

Adapter PoE 16-portowy Gigabitowy 1U

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

390,55 zł z VAT 317,52 zł netto

szt

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

MikroTik Injector PoE Gigabit (RBGPOE)

Adapter PoE Gigabit do zasilania każdego RouterBOARDa przez Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

24,80 zł z VAT 20,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator