WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netprotector z PoE 1Gb Rack 19″ - 24 porty

Producent: iNEtech

586,71 zł z VAT 477,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

W obudowie Rack 19″ znajduje się jeden moduł, który zabezpiecza przeciwprzepięciowo urządzenia sieciowe pracujące w standardzie 10/100/1000Mb oraz jednocześnie umożliwia ich zasilanie. Zasilanie jest podawane na pary 4-5 i 7-8. Wszystkie przewody (od strony portu LAN oraz PoE) są niezależnie chronione. Urządzenie poprawnie współpracuje między innymi z urządzeniami MikroTik i Ubiquiti posiadającymi zarówno 100Mb jak i 1Gb port PoE.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

512,79 zł z VAT 416,90 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

RouterBoard SXT SA5 ac (RBSXTG-5HPacD-SA)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit pracujący w standardzie AC.

Producent: MikroTik

425,62 zł z VAT 346,03 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.25m (szary)

Patchcord ekranowany

2,76 zł z VAT 2,24 zł netto

szt

Netprotector z PoE 1Gb Rack 19″ - 16 portów

423,12 zł z VAT 344,00 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Netprotector z PoE bez obudowy - 8 portów

Netprotector z PoE bez obudowy - 8 portów

Moduł 8 portowy netprotectora z PoE (8 gniazd wejściowych oraz 8 wyjściowych).

Producent: iNEtech

143,91 zł z VAT 117,00 zł netto

szt

Injector PoE (półksiężyc)

10,26 zł z VAT 8,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator