WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netis GP8501G 1 Port Gigabit GPON Terminal

Producent: Netis

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Netis GP8501G to Gigabitowy Terminal GPON z wbudowanym portem SC/UPC i RJ45. Urządzenie osiąga do 1.25Gb/s w prędkości wychodzącej oraz 2.5Gb/s w momencie pobierania. Stosowane do 20KM. Zasilane zasilaczem 12V 1A dogniazdowym. Terminal został wyprodukowany z myślą o zastosowaniach w domach i niewielkich biurach (SOHO). Posiada jeden port GPON i jeden GE/FE Ethernet (z automatyczną negocjacją i automatycznym krosowaniem MDI/MDIX).

Najważniejsze cechy:
  • port GPON i GE/FE Ethernet;
  • prędkość wychodząca 1,25 Gb/s;
  • prędkość w momencie pobierania 2,5 Gb/s;
  • stosowany do 20 km;
  • kompatybilny z Dasan i Huawei.

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

153,43 zł z VAT 124,74 zł netto

szt

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

Huawei MA5608T GPON OLT 1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE)

1x GPBH (8x C+), 1x MPWD (AC 230V), 2x MCUD (4x 1GE). Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Producent: Huawei

16 877,32 zł z VAT 13 721,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator