WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netis GP8501G 1 Port Gigabit GPON Terminal

Producent: Netis

126,69 zł z VAT 103,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Netis GP8501G to Gigabitowy Terminal GPON z wbudowanym portem SC/UPC i RJ45. Urządzenie osiąga do 1.25Gb/s w prędkości wychodzącej oraz 2.5Gb/s w momencie pobierania. Stosowane do 20KM. Zasilane zasilaczem 12V 1A dogniazdowym. Terminal został wyprodukowany z myślą o zastosowaniach w domach i niewielkich biurach (SOHO). Posiada jeden port GPON i jeden GE/FE Ethernet (z automatyczną negocjacją i automatycznym krosowaniem MDI/MDIX).

Najważniejsze cechy:
  • port GPON i GE/FE Ethernet;
  • prędkość wychodząca 1,25 Gb/s;
  • prędkość w momencie pobierania 2,5 Gb/s;
  • stosowany do 20 km;
  • kompatybilny z Dasan i Huawei.

Produkty z tej samej kategorii

UPLink GPON ONU FX660 (4x GbE 2x POTS 2x USB WiFi)

119,31 zł z VAT 97,00 zł netto

szt

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB

Producent: ZTE

142,24 zł z VAT 115,64 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator