WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

10,87 zł z VAT 8,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, MM OM1, 1m

6,70 zł z VAT 5,45 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator