WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

10,02 zł z VAT 8,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,72 zł z VAT 5,46 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 2m

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator