WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/APC, SM, 3m

Producent: Opto

9,85 zł z VAT 8,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail ST/UPC, SM, 1m G657A2

8,07 zł z VAT 6,56 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator