WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Netis GP8502P GPON Terminal 1xPOTS 2x RJ-45 1x FXS VoIP

Producent: Netis

200,49 zł z VAT 163,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

GP8502P to domowy optyczny terminal sieciowy zaprojektowany dla gospodarstw domowych i małych biur (SOHO). Urządzenie oferuje jeden port telefoniczny, port GPON wraz z dwoma automatycznie negocjującymi połączenie i obsługą auto-MDI/MDIX portami Ethernet. Dzięki technologii GPON, GP8502P zapewnia szybką przepustowość danych przez światłowód optyczny o tempie wysyłania 1.25Gbps oraz pobierania 2.5Gbps. W ten sposób możnesz cieszyć się szybkimi usługami głosowymi, danych oraz wideo.

Najważniejsze cechy:
  • Zgodne z ITU-T G.984.2 Klasa B+.
  • Do 1.25Gbps wysyłania i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans transferu danych do 20Km.
  • Obsługuje SIP i protokół głosowy H.248.
  • Obsługa wielu trybów mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obsługa filtrowania VLAN, transparentnych transmisji VLAN, agregacji VLAN N:1 i VLAN 1:1 translation.
  • Zarządzanie lokalne oparte o stronę www (GUI) oraz efektywne funkcje zdalnego zarządzania.
  • 1 Port SC/APC GPON, 1 Port telefoniczny RJ11, 2 Porty LAN RJ45 10/100/1000Mbps automatycznie negocjujące połączenie wraz z obsługą auto MDI/MDIX

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

100,29 zł z VAT 81,54 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

79,95 zł z VAT 65,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator