WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana

Producent: Mantar

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Duplex, wysuwana, wykonana z blachy o grubości 1 mm w kolorze jasnoszarym.

Najważniejsze cechy:

  • Przeznaczona do montażu na uchwytach Rack 19" 1U
  • Wykonana z blachy stalowej o grubości 1 mm
  • Posiada 24 otwory wykonane pod adaptery SC Duplex
  • 4 otwory (2 otwarte oraz 2 zamknięte) na dławiki PG 13.5
  • 2 dławiki PG 13.5, 2 uchwyty mocujące pilot kabla oraz 2 plastikowe organizery - w zestawie
  • Wyposażona w wysuwalną oraz demontowalną szufladę, umożliwiającą wygodny dostęp do wnętrza
  • Zamknięcie szuflady uzyskano poprzez zastosowanie specjalnej śruby niegubnej
  • Szuflada posiada przetłoczenia przeznaczone do montażu opasek zaciskowych na kable
  • Pomalowana proszkowo kolor RAL7035
Wysokość
1U
Szerokość
19"
Głębokość
235 mm
Waga
3,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

298,28 zł z VAT 242,50 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

45,20 zł z VAT 36,75 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Simplex, 1U (1xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

125,56 zł z VAT 102,08 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 2U 48xSC Duplex, wysuwana

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator